1% podatku dla osób chorych na stwardnienie rozsiane

 

Jak przekazać 1% podatku Polskiemu Towarzystwu Stwardnienia Rozsianego?

Aby przekazać 1% organizacji na rzecz PTSR wystarczy wypełnić odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym. Po wyliczeniu, ile podatku będziemy mieli do zapłacenia w tym roku, w rubryce zatytułowanej "Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego OPP" wpisujemy KRS Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego 0000083356.

Możesz również skorzystać z przejrzystego formularza online lub pobrać wygodne w użyciu oprogramowania klikając na jeden z poniższych przycisków.

Rozliczenie PIT z PITax.pl     Rozliczenie PIT z PITax.pl

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.


 

Pamiętaj, że Twoje wsparcie to inwestycja. Aktywne życie osób żyjących ze stwardnieniem rozsianym to zaoszczędzone na leczeniu, rehabilitacji, pomocy społecznej i rentach pieniądze. Twoje pieniądze! W Polsce żyje około 50 000 osób chorych na SM. Jest to jedna z najczęstszych przewlekłych i nieuleczalnych chorób neurologicznych, która na ogół jest diagnozowana u młodych dorosłych. Misją Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego jest poprawa jakości życia osób ze stwardnieniem rozsianym oraz zapewnienie dostępu do leczenia i rehabilitacji tak, aby mogły pozostać pełnoprawnymi członkami społeczeństwa i prowadzić godne życie pracując, płacąc podatki, wychowując dzieci.

Twój 1% podatku będzie dla nas nieocenionym wsparciem w naszych działaniach statutowych. Pomagamy osobom chorym na SM na wiele sposobów, m.in. poprzez prowadzenie:

Te wszystkie działania mogą być twoim udziałem przy pomocy zaledwie 1% podatku! Nie ma się nad czym zastanawiać. Dokonaj dobrej inwestycji.

Dziękujemy!Polub nas na facebooku Polub nas na facebooku